Разлика помеѓу преработките на „Кинески јазик“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Кинески јазик}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Кинески јазик|*]]
[[Категорија:Јазици во Кина]]