Разлика помеѓу преработките на „Хондурас“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Држави и територии во Средна Америка}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Хондурас| ]]