Јован Скилица: Разлика помеѓу преработките

Додадени 22 бајти ,  пред 14 години
с
Бот Додава: es:Juan Skylitzes
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додаје: sr:Јован Скилица)
с (Бот Додава: es:Juan Skylitzes)
[[de:Johannes Skylitzes]]
[[en:John Skylitzes]]
[[es:Juan Skylitzes]]
[[fr:Jean Skylitzès]]
[[it:Giovanni Skylitzes]]
10.025

уредувања