Разлика помеѓу преработките на „Пјер де Ферма“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Ферма, Пјер де}}
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Родени во 1601 година]]
[[Категорија: Починати во 1665 година]]