Разлика помеѓу преработките на „Програмска опрема“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Никулец од областа на информатиката}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Сметачи]]
[[Категорија:Програмска опрема| ]]