Разлика помеѓу преработките на „Големи Езера“

Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
 
{{Региони во светот}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Големи Езера| ]]
[[Категорија:Географија на САД]]