Разлика помеѓу преработките на „Пер Мертезакер“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Arsenal F.C. squad}}
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Мертезакер}}
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Родени во 1984 година]]
[[Категорија:Луѓе во Хановер]]