Разлика помеѓу преработките на „Внимание“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q6501338)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
 
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Внимание]]
==Надворешни врски==