Дијабетична ретинопатија: Разлика помеѓу преработките

embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
== Наводи ==
{{наводи}}
{{Нормативна контрола}}