Разлика помеѓу преработките на „Бело џуџе“

Додадени 42 бајти ,  пред 4 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Removing Link FA template (handled by wikidata))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
 
{{Ѕвезда}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Бели џуџиња| ]]
[[Категорија:Ѕвездени појави]]