Разлика помеѓу преработките на „Јао Минг“

Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Минг}}
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Кинески кошаркари]]
[[Категорија:Живи луѓе]]