Разлика помеѓу преработките на „Сметачко памтење“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
[http://www.memory-up.com/Memory/IBMComputerTelephonyServer.html?gclid=CPnuk9b9y5oCFcIUzAodmzlADw Memory up] набавка на компјутерска меморија
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Сметачи]]