Разлика помеѓу преработките на „Канарски Острови“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Removing Link FA template (handled by wikidata))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
<!--Други јазици-->
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Канарски Острови| ]]
[[Категорија:Автономни заедници во Шпанија]]