Разлика помеѓу преработките на „Али Хаменеи“

Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Хаменеи}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Иранци]]
[[Категорија:Живи луѓе]]