Бјеловар: Разлика помеѓу преработките

Додадени 42 бајти ,  пред 7 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
Нема опис на уредувањето
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
* [http://www.virtualnibjelovar.com/en_index.php Виртуелна прошетка низ Бјеловар]
 
{{Нормативна контрола}}
[[Category:Бјеловар]]
[[Category:Градови во Хрватска]]