Разлика помеѓу преработките на „Порторож“

Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (oтстранета Категорија:Општини во Словенија со помош на HotCat)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Словенечка ривиера}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Порторож| ]]
[[Категорија:Градови во Словенија]]