Разлика помеѓу преработките на „Шпантеков“

Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(обновување)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{наводи}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Западна Померанија-Грајфсвалд]]