Разлика помеѓу преработките на „Фердинандсхоф“

Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(Создадена страница со: {{Infobox German location |Wappen = Wappen_Ferdinandshof.PNG |Wappengröße = 81 |lat_deg = 53 | lat_min = 39 |lat_sec = 44...)
 
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{наводи}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Западна Померанија-Грајфсвалд]]