Клајн Витензе: Разлика помеѓу преработките

Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(Создадена страница со: {{Infobox German location |image_photo = |Wappen = |lat_deg = 54 |lat_min = 22 |lon_deg = 9 |lon_min = 43 |Lagepla...)
 
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{наводи}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Рендсбург-Екернферде]]