Разлика помеѓу преработките на „Меѓународна организација на трудот“

embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Никулец}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Обединети Нации]]
[[Категорија:Меѓународни институции]]