Разлика помеѓу преработките на „Бил Гејтс“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Гејтс, Вилијам Хенри III}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Американски програмери]]
[[Категорија:Американски стопанственици]]