Разлика помеѓу преработките на „Вангелс“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(Создадена страница со: {{Infobox German location |image_photo = |Wappen = Wangels Wappen.png |lat_deg = 54 |lat_min = 16 |lon_deg = 10 |lo...)
 
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{наводи}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Источен Холштајн]]