Разлика помеѓу преработките на „Балтимор“

Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Bjankuloski06 ја премести страницата Балтимор (Мериленд) на Балтимор презапишувајќи врз пренасочување)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{САД-најголеми градови}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Градови во Мериленд]]
[[Категорија:Балтимор| ]]