Разлика помеѓу преработките на „Вернојхен“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
* [http://www.stadt-werneuchen.de/ Официјална страница]
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Барним]]