Разлика помеѓу преработките на „Розенбах (Герлиц)“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Ehrlich91 ја премести страницата Розенбах на Розенбах (Герлиц))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{наводи}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Герлиц (округ)]]