Разлика помеѓу преработките на „Пјерлуиџи Колина“

Додадени 42 бајти ,  пред 4 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Колина, Пјерлуиџи}}
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Италијански фудбалски судии]]
[[Категорија:Луѓе од Болоња]]