Разлика помеѓу преработките на „Оптимизам“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{наводи}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Философија на животот]]
[[Категорија:Мотивација]]