Разлика помеѓу преработките на „Шрек“

Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(дополнување)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
 
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Филмови со Мајк Маерс]]
[[Категорија:Филмови со Камерон Дијаз]]