Разлика помеѓу преработките на „Кинеска кујна“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
* [http://www.zk.com.mk/Details.aspx?zaglavje=2016 Директориум на кинеските ресторани во Македонија] на [[Златна книга]] {{mk}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Кинеска кујна|*]]