Разлика помеѓу преработките на „Шетландски Острови“

embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Removing Link GA template (handled by wikidata))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Управни области во Шкотска}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Шетланд| ]]
[[Категорија:Грофовии во Шкотска]]