Разлика помеѓу преработките на „Наим Фрашери“

Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Албанија-никулец}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Албански поети|Фрашери, Наим]]
[[Категорија:Албански писатели|Фрашери, Наим]]