Разлика помеѓу преработките на „Нумеријан“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Bot: Migrating 39 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q46821 (translate me))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Шаблон:Римски императори}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Починати во 284 година]]
[[Категорија:Римски императори од 3 век]]