Разлика помеѓу преработките на „Теодосиј I“

Додадени 42 бајти ,  пред 4 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Bot: Migrating 64 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q46696 (translate me))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Шаблон:Римски императори}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Теодосиева династија]]
[[Категорија:Родени во 347 година]]