Разлика помеѓу преработките на „Баскервилски пес“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Книги со Шерлок Холмс}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Романи]]
[[Категорија:Книги од Артур Конан Дојл]]