Разлика помеѓу преработките на „Штефан Ефенберг“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Ефенберг, Штефан}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Живи луѓе]]
[[Категорија:Германски фудбалери]]