Разлика помеѓу преработките на „Емили Дикинсон“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Отстрането уредувањето на Iskra balceva (разговор), вратено на последната верзија на ГП)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
 
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија: Американски поети]]
[[Категорија: Поети од 19 век]]