Разлика помеѓу преработките на „Дирк Новицки“

Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Новицки, Дирк}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Германски кошаркари]]
[[Категорија:НБА кошаркари]]