Разлика помеѓу преработките на „К2“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{осумилјадници}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Планини во Пакистан]]
[[Категорија:Планини во Кина]]