Разлика помеѓу преработките на „Салцбург (покраина)“

embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
 
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Административна поделба на Австрија]]
[[Категорија:Сојузни покраини во Австрија]]