Разлика помеѓу преработките на „Шефилд“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Removing Link FA template (handled by wikidata))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Англија-гео-никулец}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Шефилд| ]]
[[Категорија:Градови во Англија]]