Разлика помеѓу преработките на „Европска вселенска агенција“

embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{НВП}}
{{Вселенски лет}}
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Европска вселенска агенција| ]]
[[Категорија:Вселенски агенции]]