Разлика помеѓу преработките на „Антонио Бандерас“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Бандерас, Антонио}}
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Живи луѓе]]
[[Категорија:Шпански глумци]]