Разлика помеѓу преработките на „Комедија“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(Одбиени последните 2 промени во текстот (од 77.28.78.34) и вратена ревизијата 2937297 на Addbot)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
<!-- interwiki -->
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Комедија]]
[[Категорија:Хумор]]