Разлика помеѓу преработките на „Филологија“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
* [[Старомакедонски јазик|Старомакедонски]]
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Филологија]]