Разлика помеѓу преработките на „Анатомија на растенијата“

embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Bot: Migrating 28 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q4021 (translate me))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Никулец од областа на ботаниката}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Анатомија на растенијата]]