Разлика помеѓу преработките на „Ричард Фајнман“

Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Нобелова награда за физика}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Физичари]]
[[Категорија:Добитници на Нобелова награда за физика]]