Разлика помеѓу преработките на „Боб Дилан“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Removing Link FA template (handled by wikidata))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
* [http://perso.orange.fr/michel.pomarede/CW&C/ Come Writers And Critics] - Страница на која се застапени сите весници, списанија, магазини и песнарки издадени во светот и посветени на Боб Дилан
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Дилан}}
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Музичари]]
[[Категорија:Композитори]]