Шуша (округ): Разлика помеѓу преработките

Додадени 42 бајти ,  пред 7 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Bjankuloski06 ја премести страницата Шуши (округ) на Шуша (округ) презапишувајќи врз пренасочување)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Административна поделба на Азербејџан}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Окрузи во Азербејџан]]