Разлика помеѓу преработките на „Тиренско Море“

Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Removing Link GA template (handled by wikidata))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
 
{{Список на мориња}}
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Средоземно Море]]
[[Категорија:Географија на Италија]]