Разлика помеѓу преработките на „Додома“

Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Главни градови во Африка}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Додома|Додома]]